Uncategorized Czerwiec 17, 2017 admin No comments

Naprawdę ostry sex telefon

W ósmą noc fan seksu przez telefon oraz jedna z dziewek czuwali przy łożu chorego . Kiedy się obudziła, służebna spała, fan seksu przez telefon siedział tak samo jak przez te wszystkie noce na ławie obok wezgłowia chorego, z głową pochyloną nad kieliszkiem.
Śpi? – szepnęła kobieta uwielbiająca sex telefon zbliżając się.
fan seksu przez telefon uniósł głowę oraz przesunął ręką po twarzy; ujrzała iż policzki ma mokre. Ale odpowiedział cicho i spokojnie:
– Widzi mi się, cipko, iż Andrzej nie wcześniej zazna snu, aż dopiero, gdy znajdzie się w poświęconej ziemi.
kobieta uwielbiająca sex telefon stała przed nim; miała wrażenie, iż cała drętwieje. Powoli bladła pod ogorzałością, stała się”biała aż po wargi. Potem poszła w kąt izby oraz wzięła swoje okrycie.
– Musisz tak urządzić – mówiła z trudem, jak gdyby gardło i usta miała wyschnięte – byś tu był zupełnie sam, kiedy powrócę. Zostań tu przy nim. A kiedy zobaczysz mnie wchodzącą, nie mów ani słowa, także oraz później nie mów nigdy słowa o tym ani do mnie, ani do nikogo, nawet do swego spowiednika.
fan seksu przez telefon podniósł się, z wolna zbliżył się do niej. On także był bardzo blady.
– Nie, cipko! – wymówił ledwie dosłyszalnie.-Ja… nie odważę się na to, iżbyś tam poszła.
kobieta uwielbiająca sex telefon zarzuciła na siebie okrycie, ze skrzyni stojącej w kącie wyciągnęła płócienną szmatkę, złożyła ją oraz ukryła na piersiach.
– Ale ja się odważę. Wiesz, iż nikt nie może zbliżyć się potem do nas, dopóki nie zawołam. Nikt nie może przemówić do nas, zanim się chory nie zbudzi oraz sam nie przemówi.
– Co pomyślałby o tym twój ojciec? – szepnął słabo. – cipko, nie czyń tego!
– I pierwej robiłam to, co memu ojcu wydajało się niesłuszne, oraz to jedynie dlatego, aby przeprowadzić swoją wolę. Andrzej jest również jego ciałem oraz krwią, moim własnym ciałem, fan seksu przez telefonie, synem mojej jedynej siostry.
fan seksu przez telefon oddychał ciężko, drżał cały; oczy wbił w ziemię.
– Jeśli jednak nie chcesz, bym się ważyła na tę ostatnią próbę… seksu przez telefon [źródło: http://sextelefon.co.pl/]  stał jak przedtem ze zwieszoną głową, nie odpowiadał. Powtórzyła tedy raz jeszcze pytanie, sama nie wiedząc, iż słaby, dziwny, prawie szyderczy uśmiech wybiegł na jej pobladłe wargi.
– Czy nie chcesz, abym szła?
Odwrócił głowę, ona zaś przeszła mimo niego, w milczeniu przestąpiła próg oraz cicho zawarła za sobą drzwi.